02 kwietnia

Poznajemy świat - seria książeczek z elementami do układania od Wydawnictwa Harperkids

Witajcie! 

Dziś prawdziwa niespodzianka dla fanów Akademii Mądrego Dziecka. Zapraszam! 





Tytuł Poznajemy Świat - Słowa to nowość Wydawnictwa Harperkids. W twardej, otwieranej teczce znajdziemy małą książeczkę oraz pudełeczko z elementami - puzzlami. 12 elementów przedstawiających owoce, przedmioty, zwierzęta. Każdy element pasuje do konkretnej kategorii. Zadaniem maluszka jest w odpowiedni sposób dopasować elementy i umieścić je w książeczce. 

Książeczka Słowa pomoże Twojemu maluchowi w nauce pierwszych słów. Wspomoże rozwój motoryki małej. Wpłynie pozytywnie na proces zapamiętywania oraz koncentracji. To idealne pierwsze puzzle! 
 


Ciekawe, nasycone kolorami ilustracje, dobrze wykrojone puzzle, ciekawe zadania aktywizujące dziecko. To wszystko to ogromne atuty tej książki. W serii ukazały się jeszcze Kolory


Za egzemplarz  recenzencki serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Harperkids





2 komentarze:

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger