Witajcie!
Dziś mam dla Was recenzję świetnego literackiego thrilleru. Jeśli lubisz ten gatunek tak samo jak ja to zapraszam!
Nina to piękna i inteligentna oszustka, która manipuluje i okrada lecz można uznać że robi to w dobrej wierze. Dlaczego? Gdy dowiaduje się, że jej matka zachorowała postanawia po raz ostatni złamać prawo, po to żeby ratować matkę.
Jej ostatnim celem staje się znana instagramerka Vanessa Liebling. Możnaby rzec, że to także wyrafinowana oszustka. Dlaczego? Ponieważ w mediach społecznościowych ukazuje jak idealne jest jej życie, natomiast w rzeczywistości daleko mu do ideału.
Dwie zupełnie odmienne osobowości, które mają jednak ze sobą coś wspólnego i których drogi się zejdą. Jak zakończy się ta historia? Przeczytajcie ją sami! Oszustka to ponad 500 stron mile spędzonego czasu. Zapewniam Was!
Oszustka to bardzo zgrabnie napisany thriller psychologiczny. Obszerne acz wciągające opisy postaci pozwalają poznać je od podszewki. Szczegółowość opisów nie nudzi, wręcz przeciwnie, sprawia że chcemy wiedzieć jeszcze więcej. Niesamowite zwroty akcji, tajemnice oraz intrygi, które przez cały czas czytania książki szokują nas.
Gdyby nie moja dwójka szalenie pochłaniających szkrabów to jestem pewna że książkę pochłonęłabym w tempie ekspresowym bowiem czyta się ją dość szybko i z przyjemnością. Polecam tę książkę każdemu wielbicielowi książek z dreszczykiem.
Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Agora
Rewelacyja książka. Bardzo mocno mnie wciągnęła.
OdpowiedzUsuńMnie również. Cieszę się, że wpadła w moje ręce!
UsuńLektura w sam raz dla mnie, uwielbiam thrillery!
OdpowiedzUsuń