14 grudnia

Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu - alternatywa dla mam chcących zainwestować w swój rozwój.

Witajcie!
Dziś ambitnie i samorozwojowo. Jeśli zdobywanie nowych umiejętności i kwalifikacji jest dla Ciebie istotne i chętnie bierzesz w nim udział to ten wpis jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam!

Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu działa od 2015 roku oferując szereg kursów online, które umożliwiają każdemu zdobycie nowych umiejętności w prosty i wygodny sposób.

Oferta edukacyjna firmy skierowana jest do osób operatywnych i samodzielnych, chcących uzyskać konkretną wiedzę i podnieść swoje kwalifikacje.


W ofercie CRP znajduje się obecnie ponad 70 kursów, a oferta wciąż się powiększa. Wśród nich znajdziecie kursy w kategoriach:

  • kursy stanowiskowe 
  • kursy hobbystyczne
  • administracja i zarządzanie
  • edukacja, kompetencje rodziców
  • media i komunikacja
  • nowe technologie
  • psychologia i rozwój osobisty
  • prawo i nauki społeczne
  • sprzedaż i marketing
  • zdrowie, dieta
  • kursy kosmetyczne
  • excel
  • kursy wideo

Ja, z racji wykonywanego zawodu wybrałam dla siebie dwa kursy. Jeden z nich to Terapia dziecka z autyzmem, natomiast drugi skupia się na Psychologii dziecka.

Ukończyłam już cykl psychologii dziecka, natomiast terapia dziecka z autyzmem jest w trakcie.

Muszę przyznać, że platforma dla kursantów spełnia wszelkie moje oczekiwania. Jest przejrzysta, nawet podczas użytkowania jej na smartfonie. Każdy kurs podzielony jest na tematyczne moduły, dzięki czemu przyswajanie wiedzy podzielonej na mniejsze "części" jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Po zapoznaniu się z tematyką danego modułu czeka na nas test z wiedzy, który ostatecznie jest wymiernikiem naszych zdobytych umiejętności.

Jakie korzyści płyną z korzystania z Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu?

Przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Na platformę możemy zalogować się o dowolnej dla nas porze, w dogodnym terminie. Jest więc to idealna propozycja dla kobiet, które są mamusiami, a chciałyby zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje.
Po zakończeniu kursu otrzymujemy dyplom wraz z zaświadczeniem MEN. Jeśli zajdzie taka konieczność dyplom możemy uzyskać również w języku obcym.

A Wy? Korzystacie z kursów online? Co o nich myślicie? Jakie plusy dostrzegacie?  





34 komentarze:

  1. Ja ostatnio zrobiłam kurs z podstaw psychologii, ale z innej placówki. Polecam takie kursy bo to super rozwija i wiadomo, każdy papierek się może przydać. Polukam do tego miejsca, może mnie czymś zainteresują.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie jestem pewna, ale mam wrażenie,że już słyszałam o tym centrum. Mają ciekawe kursy.

    Książki jak narkotyk

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię kursy on line, bo w mojej dziczy nic innego nie wchodzi w rachubę.

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie korzystałam do tej pory z takich kursów, jakoś nie mam potrzeby.

    OdpowiedzUsuń
  5. Znam to miejsce i prezentuje się naprawdę dobrze :)

    OdpowiedzUsuń
  6. dlaczego nie zrobią czegoś takiego w mojej okolicy :-( bardzo chętnie bym ogarnęła sobie taki kurs

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nic nie stoi na przeszkodzie, kursy organizowane są online więc możesz w nich uczestniczyć bez względu na miejsce zamieszkania :-)

      Usuń
  7. zainspirowałaś mnie tak, że poszukam czegoś dla siebie, może jednak jestem w tyle i coś takiego organizują w mojej okolicy ;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nic nie stoi na przeszkodzie, kursy organizowane są online więc możesz w nich uczestniczyć bez względu na miejsce zamieszkania :-)

      Usuń
  8. Robiłam u nich kurs i jestem bardzo zadowolona, zdobyłam masę wiedzy i wykorzystuję ją do dzisiaj.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To może i ja się przekonam do takich kursów, bo na razie podchodzę do nich z rezerwą.

      Usuń
  9. Takie centra powinny być w każdym mieście!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też tak uważam. Ale plusem jest to, że kursy prowadzone są online i można z nich korzystać zawsze i wszędzie.

      Usuń
  10. Szkoda, że do Wrocławia mam tak daleko, ale podpowiem koleżance. To miasto dużo moich znajomych ściągnęło do siebie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. CRP organizuje kursy online więc możesz w nich uczestniczyć bez względu na miejsce zamieszkania :-)

      Usuń
  11. Ja jednak preferuje stacjonarne

    OdpowiedzUsuń
  12. Super, że są takie centra i warto je promować! Po to, aby był kult pracy i człowieka a nie lenistwa i patologii

    OdpowiedzUsuń
  13. Takie kursy mają właśnie tę zaletę, że oszczędzają czas. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać, stać w korkach itp.

    OdpowiedzUsuń
  14. Skorzystałam już jednego kursu, świetna opcja nauki w domu :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Za daleko Wrocław , ale słyszy się o nim same dobre rzeczy...

    OdpowiedzUsuń
  16. A to w moim mieście są takie kursy, a ja nic o nich nie wiedziałam ;) Warto poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności, zawsze warto to robić :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O widzisz Beato :-) cały czas dowiadujemy się czegoś nowego :-)

      Usuń
  17. Super, że są takie miejsca. Szkoda, że nie w każdym mieście...:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ale tu akurat możemy być z drugiego końca Polski aby móc skorzystać z oferty CRP :-)

      Usuń
  18. Bardzo ciekawe, niestety jednak u mnie nie ma.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zachęcam do korzystania z oferty Centrum, bowiem kursy prowadzone są online.

      Usuń
  19. Świetnie, że są takie kursy online i nawet całkiem niedrogo :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger